O společnosti

Společnost Gastrostyl se dlouhodobě specializuje na komplexní řešení v oblasti gastronomického vybavení pro restaurace, jídelny a stravovací provozy. Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio služeb, které zahrnuje odborné poradenství, výběr vybavení na míru dle požadavků zákazníka, dodávku a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme pouze ověřenou kvalitu a dlouhodobou spolehlivost dodávaných zařízení jako jsou konvektomaty, fritézy, sporáky, salamandry, grily, vodní lázně, myčky a další stroje a nerezový nábytek.
Sortiment zahrnuje také rozsáhlou nabídku drogerie a profesionální chemie pro kompletní hygienu.

Veškeré naše zboží můžete objednat přes eshop http://eshop.gastro-styl.cz/ 

Splátkový prodej ESSOX

Nově nabízíme prostřednictvím společnosti Essox, člena bankovní skupiny Komerční banky, financovaní formou splátkového prodeje pro právnické a fyzické osoby.
Čtěte více »

Díky skvělé spolupráci se společností Essox jsme schopni vyhovět vašim požadavkům. Pro detailní podmínky financování kontaktujte naše obchodní zástupce.

soubor-novinka/essox-novinka-4617.nahled.jpg

Archiv novinek

Navštivte naši prodejnu

Otevřeli jsme pro vás nový obchod s gastrotechnikou a profesionální chemií. Prodejna se nachází v Mladých Bukách čp. 426 a je otevřena od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 16.30.
Čtěte více »

V prodejně naleznete také široký papírový sortiment, drogerii a mnohé další. Neváhejte a přijďte nás navštívit.

Archiv novinek

Nové webové stránky

Rádi bychom Vám představili novou podobu internetové prezentace naší společnosti. Nové webové stránky prezentují firmu Gastrostyl a její působení v oboru gastronomického zařízení a vybavení.
Čtěte více »

Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit, a že zde naleznete veškeré potřebné informace. V krátké budoucnosti hodláme spustit také internetový obchod, ve kterém Vám nabídneme veškerý sortiment pro gastronomii: velkokuchyňská zařízení, kuchyňské nádobí a doplňky, drogerii a chemii pro kompletní hygienu.

Archiv novinek