Hotelnictví

Zajišťujeme neposkvrněnou reputaci hotelů na celém světě

Diversey dodává ucelenou řadu produktů, systémů a služeb, které vylepší image hotelu kdekoli na světě a zajistí, že se k vám vaši hosté budou stále vracet. Recepce, pokoje hostů, sociální zařízení, restaurace, bary, kuchyně i prádelny - všude tam zajistíme, že vaše hosty budu vítat naleštěné plochy, zářivá skla, neposkvrněné podlahy a koberce, čisté, voňavé ložní prádlo a nablýskané prostřené stoly. 

Pokoje hostů
Diversey nabízí kompletní řadu účinných produktů a systémů pro sanitaci a čištění pokojů pacientů. Náš úklidový program chemických přípravků i čisticího zařízení nabízí snadné a bezpečné použití. Náš program Guest Amenities přispívá k pohodlí a důvěře vašich hostů. Naše exkluzívní systémy dávkování mýdla se snadno používají a omezují plýtvání, a proto je používají vedoucí světové značky.

Veřejné prostory
Nic nevypovídá o celkové úrovni hotelu více než kvalita a čistota veřejně přístupných prostor. Diversey nabízí produkty a systémy pro všechny typy použití: pro velké prostory, malé prostory i ošetřování koberců. Vaše veřejné prostory budou čisté, atraktivní a svěží.

Prádelny
Ať už provozujete malou domácí prádelnu nebo velký provoz přímo v hotelu, Diversey má systémy odpovídající každému typu požadavků a potřeb. Nabízíme také moderní produkty a systémy pro efektivní čištění textilií s účinkem prodlužujícím jejich životnost.