Rational

Zvolit pokrm, určit požadovaný výsledek, hotovo!

Tradiční zadávání hodnot jako teplota, doba a vlhkost,nebo komplikované programování, stálá kontrola a spousta pracovních rutin zcela odpadají.

ClimaPlus Control® - patentovaná měřící a regulační jednotka reguluje podle Vašeho nastavení na procenta přesně specifické ideální klima potřebné pro křehkou kůrku, křupavé usmažení a nejvyšší šťavnatost.
V porovnání s běžnými konvektomaty vaří SelfCooking Center® až o 15 % rychleji. To šetří nejen čas, ale i peníze.

Mini mezi profesionály až o 28 % nižší potřeba zastavěné plochy při stejné kapacitě proti běžným konvektomatům.

Nejvyšší bezpečnost práce díky malé výšce vsunů - nejvyšší vsun u všech SelfCooking Center® leží ve výši jen 1,60 m.

Ať už plynové, nebo elektrické provedení, Váš RATIONAL SelfCooking Center® je svými rozměry, svým vybavením a výkonem zcela identický.

To tady ještě nikdy nebylo!

SelfCooking Control® SCC pozná samostatně specifické požadavky potravin, velikost připravovaného zboží, jakož i vkládané množství. Doba, teplota, jakož i ideální klima přípravy jsou při zohlednění Vašeho požadovaného výsledku individuálně vypočteny a průběžně přizpůsobovány. Zbývající doba do konce přípravy je zobrazena. 3600× za hodinu kontroluje a optimalizuje SelfCooking Control® SCC citlivě průběh přípravy. Vámi požadovaného výsledku bude zcela přesně dosaženo – i přes noc, a kdykoliv opakovatelně.
Samočistící proces CareControl, HACCAP, úspora energie 60 %, úspora suroviny oproti vaření v běžných spotřebičích 22 % a úspora na tucích 95%.