Nemocnice

Zkušenosti ve zdravotnictví, díky kterým se budete cítit v bezpečí

Již více než 50 let nabízíme komplexní hygienické služby a účinná úklidová řešení, která splňují nebo i překračují požadavky pro všechny typy zdravotnických zařízení na celém světě. Pokoje pacientů, recepce, umývárny, chodby, rizikové prostory, kuchyně, prádelny a péče o ruce - staráme se o to, aby vaši zaměstnanci i návštěvy důvěřovali hygienickému prostředí vaší nemocnice.

Pokoje pacientů
Čistota pokojů pacientů je důležitá pro minimalizaci nebezpečí přenosu nečistoty a nákazy. Diversey nabízí kompletní řadu účinných produktů a systémů pro úklid a sanitaci pokojů pacientů. Mikrovláknový systém Diversey Jonmaster používá jeden mop a jeden hadr na jeden pokoj ke snížení rizika přenosu znečistění.

Rizikové prostory
Rizikové prostory jako např. operační sály a jednotky izolace jsou velmi náročné na čisticí a desinfekční postupy. Diversey nabízí celou řadu úklidových systémů, které zajišťují nejdokonalejší čistotu dotykových ploch, podlah i péče o ruce.

Hygiena rukou
Hygiena rukou má zásadní význam pro minimalizaci nebezpečí znečištění a přenosu infekce v nemocnici. Diversey nabízí ucelenou řadu produktů a systémů péče o ruce speciálně vyvinutých pro použití v nemocničním prostředí a pro desinfekci rukou zdravotnického personálu v potřebné frekvenci a kvalitě.

Kontrola infekce
Postupy boje proti přenosu infekce jsou v nemocnici nanejvýš důležité. Diversey disponuje řadou produktů a systémů, které v rámci uceleného programu snižují riziko jako přenosu znečištění, tak infekce získané v nemocničním prostředí. Naše řešení se týkají všech oblastí: úklidu pokojů pacientů, úklidu rizikových prostor, mytí a desinfekce rukou, přípravy jídla, praní prádla i čištění lékařských nástrojů.

Školení
Vyškolení personálu může významným způsobem ovlivnit celkový průběh úklidového procesu. Diversey nabízí školení pro vedoucí i úklidové pracovníky, které zajistí, aby byly při úklidu užívány správné postupy a aby čisticí systémy byly používány řádným způsobem.