Domovy důchodců a pečovatelské domy

Čistota v pečovatelských domech

Diversey má úklidové a hygienické systémy, které potřebujete pro vytváření hygienicky čistého prostředí ve vašem pečovatelském domě.

Pro obytné prostory, recepce, umývárny, chodby, kuchyně, prádelny a péči o ruce. Zaručujeme vám, že váš pečovatelský a úklidový personál i příbuzní a návštěvy budou spokojeni s úrovní hygieny. Pro dotykové plochy, podlahy, péči o ruce, přípravu jídla a ložní prádlo.

Obytné prostory
Čistota obytný prostor je nesmírně důležitá, jestliže nemá docházet k přenosu nečistot a infekce. Diversey nabízí kompletní řadu účinných produktů a systémů pro úklid a sanitaci obytných prostor. Mikrovláknový systém Diversey Jonmaster používá jeden mop a jeden hadr na jedno oddělení, což v rámci celého programu přispívá ke snížení rizika přenosu znečistění.

Recepce a veřejné prostory
Čistota veřejných prostor, zejména recepce, přispívá k vytvoření prvního dojmu obyvatel, návštěv i personálu, a proto je kvalita úklidu tak důležitá. Diversey nabízí produkty a systémy, které pokrývají splní každý požadavek na úklid a čištění - velké plochy, malé plochy i koberce, veškeré vaše veřejné prostory budou v dokonalém pořádku.

Hygiena rukou
Hygiena rukou má zásadní význam pro minimalizaci nebezpečí přenosu znečištění. Diversey nabízí ucelenou řadu produktů a systémů péče o ruce speciálně vyvinutých pro použití v pečovatelských domech a nemocnicích.

Kvalita vzduchu
U pečovatelských domů je kvalita vzduchu obzvláště důležitá. Diversey má mnohaleté zkušenosti s produkty na ošetřování vzduchu a odstraňování pachů, které mohou úplně změnit vnímání pečovatelských domů.

Hygiena v kuchyni
Diversey nabízí kompletní řadu úklidových a čisticích produktů, vybavení a programů pro pečovatelské domy. Naše řešení nabízejí nejvyšší možnou čistotu, hygienu a bezpečnost.

Školení
Vyškolení personálu může významným způsobem ovlivnit celkový průběh úklidového procesu.. Diversey nabízí školení pro vedoucí i úklidové pracovníky, které zajistí, aby byly při úklidu používány správné postupy.

Plnění norem
Je důležité pravidelně monitorovat, zda výsledky úklidu a čištění splňují požadavky příslušných norem. Diversey nabízí ideální řešení pro flexibilní sledování kvality, které lze přizpůsobit potřebám každého zařízení.